9 důvodů, proč jet na Erasmus do rumunské Kluže

1.  Protože překonáte svoje předsudky. Možná, že vaše španělská spolubydlící nebude chodit pořád pozdě, možná, že vaši rumunští spolužáci budou mnohem milejší než lidé v Čechách, a nebo možná zjistíte, že ne všechny ne-česká piva jsou špatná 😉

2. Protože tomuhle místu, jazyku, jídlu i lidem úplně propadnete a nikdy se nebudete chtít vrátit zpátky.

3. Protože jsou tu koleje mnohem levnější a hezčí než v ČR.

4. Protože se vám bude zdát chůze do centra jako strašná dálka. Trvá to 20 minut jen tak mimochodem.

5. Protože tu každý ve škole mluví anglicky a pravděpodobně budete mít větší výběr předmětů než doma. Taky se pravděpodobně nebudete nudit teorií jako doma, ale budete hodně diskutovat a dávat teorii do praxe.

6. Protože tu poznáte spoustu úžasných lidí z celého světa, kteří vás budou inspirovat a přirostou vám k srdci během prvních pár dní.

7. Protože můžete chodit každý den na párty do jiného klubu a pořád nestihnete všechny navštívit během jednoho semestru.

8. Protože budeme mít odpověď na všechno, co nedává smysl – „Je to Rumunsko.“

9. Protože Rumunsko má všechno, co si můžete přát a nezáleží na tom, jestli jste spíš horalové, městští turisti nebo se rádi válíte u moře. Rumunsko má všechno.

Už jste byli někde na Erasmu? Kde?

 

Comments

  1. Martin

    Ahoj, uvítal bych, nějaké tipy na místní speciality a ne jen na jídlo ale i bar, či skrytou zahradu. Nebo třeba článek kam chodí a co dělají místní? Na 7 dnů to je málo a turistické destinace mě už nebaví 😀

    1. Post
      Author

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *