Prahaton 2018- Praha plná příběhů

Před 4 lety jsme se s Dianou přidaly do projektu, který se začal rozjíždět v AFS, kde obě dobrovolničíme. Z jednodenní akce, kde jsme měly jen vypomáhat, se stal projekt, který organizujeme s partou dalších lidí letos už počtvrté. Za ty roky jsme už pár věcí opravdu vychytaly jako třeba naše organizátorská trička 🙂

Takhle vznikl Prahaton, chytrá městská týmová hra, při které komunikujete s námi – organizátory skrze aplikaci, běháte po Praze, hledáte zašifrovaná místa a plníte výzvy od ostatních týmů. Vždycky je to velká sranda. Poznáte Prahu jinak, takže je to vlastně i malý cestovatelský zážitek.

Proč vám to všechno říkám? Na Prahaton 2018 se můžete ještě přihlásit! Letošní ročník na téma Praha plná příběhů proběhne v sobotu 21.4.

Chcete se o Prahatonu dozvědět víc? Mrkněte na video z minulého roku:

„Rychlé nohy, červená čepice, pravda a přátelství, Jindra a Jarda. Kam asi mohli běžet? I vy tam běžte a udělejte selfie. A cestou si od někoho půjčte a vyzkoušejte Potterovské brýle. Nebo najděte nejdražší věc, která je v Praze zadarmo.“

ZA KOLIK?
Vstupné dobrovolné. Můžete si vzít s sebou alespoň pár drobáků na pivo na after.

JAK SE ZÚČASTNIT?
Zaregistrujte se, prosím, na událost pomocí webového formuláře do 15. dubna do 18:00 a doražte na místo setkání. Přihlásit se můžou jednotlivci i kompletní 4-6 členné týmy.

Přihláška pro týmy: https://prahaton.typeform.com/to/IGJ5SA
Přihláška pro jednotlivcehttps://prahaton.typeform.com/to/z6822w

Další informace najdete na našem Facebooku a webovkách

A tady máte ukázky úkolů z minulých let.

Udělejte trakař a přejděte přes přechod!

 

Najdi volně žijící pávy v Praze.

Baletky na mostě jsi už potkal?

Dorazíte na Prahaton? Bude to skvělý, slibujeme!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *